ΔΙΑΜΟΝΗ MYRTHIA THERMAL SPA ΓΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ Η ΜΑΡΙΝΑ VIRTUAL TOUR
ΚΑΝΤΕ ΚΡΑΤΗΣΗ
ΒΡΕΙΤΕ ΔΩΜΑΤΙΟ

Ελάτε στην ομάδα μας # MiraggioPeople ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΚΑΡΙΕΡΑΣ

ΒΡΕΙΤΕ ΤΗ ΘΕΣΗ ΣΑΣ ΣΤΟ MIRAGGIO THERMAL SPA RESORT

Εδώ στο Miraggio, πιστεύουμε ότι οι άνθρωποι έχουν σημασία.

Πιστεύουμε ότι οι μεγάλες ομάδες φέρνουν καλύτερα  αποτελέσματα. Πιστεύουμε ότι είναι ένα ισχυρό συναίσθημα – το «ανήκειν».

Είναι έμπνευση οι άνθρωποι να κάνουν περισσότερα από ό, τι νόμιζουν ότι μπορούν. Το πάθος να μετατρέπεται στο όραμά σας.  Το «ανήκειν» είναι ακριβώς αυτό που αισθάνεσαι όταν εργάζεσαι στο Miraggio Thermal Spa Resort.

Εμπιστευόμαστε τους εργαζόμενους μας, ώστε να αισθάνονται συνδεδεμένοι με το ξενοδοχείο μας και το ταξίδι του.

Τους εξασφαλίζουμε ευκαιρίες όταν μένουν στην εταιρεία μας και είναι βέβαιο ότι θα χαράξουν μια σαφή πορεία σταδιοδρομίας δουλεύοντας μαζί μας.

Στο Miraggio δίνουμε ιδιαίτερη προσοχή στις εναρμονισμένες διαπροσωπικές σχέσεις, στη σχέση μεταξύ εργαζομένων και εργοδότη. Θέλουμε να δημιουργήσουμε ένα υγιές και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, προσελκύοντας νέους και ποιοτικούς επαγγελματίες.

Επομένως, δημιουργούμε κίνητρα, διασφαλίζοντας ότι οι υπάλληλοί μας αγαπούν αυτό που κάνουν, αισθάνονται συνδεδεμένοι με το ξενοδοχείο μας και θέλουν την επιτυχία της επιχείρησής μας.

Βεβαίως, δείχνουμε στους υπαλλήλους μας ΓΙΑΤΙ το έργο τους έχει σημασία και ΠΩΣ συμβάλλει στους ευρύτερούς μας στόχους.

Μια ευτυχισμένη και καλά υποστηριζόμενη ομάδα προσωπικού είναι στην καρδιά της επιχείρησής μας. Είναι η καρδιά του Miraggio!!!

Εάν πιστεύετε πως τα παραπάνω ταιριάζουν σε εσάς, τότε δε μένει παρά να στείλετε το βιογραφικό σας και να ξεκινήσετε μια επιτυχημένη πορεία στο χώρο της φιλοξενίας.

Couple speaking at the receptionist
Sommelier's Restaurant waitress preparing a table
NIK 9667
Couple being shown a wine by the waitress
MIRAGGIO PERSONEL MIR0051
Waiter cutting up a steak before serving
RECEPTION (1)
MIRAGGIO PERSONEL MIR0541

ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Θέση: Μάγειρας Α' Β' Γ'
Τοποθεσία: Παλιούρι Χαλκιδικής
Διάρκεια συνεργασίας: Εποχιακή

Περιγραφή Εταιρείας: Το Miraggio Thermal Spa Resort είναι ένα δυναμικό και καινοτόμο θέρετρο που δεσμεύεται για την αριστεία και την ανάπτυξη. Ψάχνουμε για ταλαντούχους μάγειρες που θα ενταχθούν στην ομάδα μας σε ένα από τα πιο αξιόλογα πολυτελή ξενοδοχεία της περιοχής. Αν είσαι παθιασμένος με τη δημιουργία γευστικών εμπειριών και επιθυμείς να εργαστείς σε ένα περιβάλλον που ενθαρρύνει τη δημιουργικότητα και την αρτιότητα, αυτή είναι η θέση για σένα.

Καθήκοντα:

  • Προετοιμασία και εκτέλεση μενού υψηλής ποιότητας με έμφαση στην τοπική και διεθνή κουζίνα.
  • Συνεργασία με άλλα μέλη της κουζίνας για τη δημιουργία νέων πιάτων και προσαρμογή του μενού σε ειδικές διατροφικές ανάγκες ή απαιτήσεις πελατών.
  • Διατήρηση υψηλών προτύπων υγιεινής και ασφάλειας στον χώρο εργασίας.

Απαιτήσεις:

  • Πτυχίο Μαγειρικής
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση είναι επιθυμητή.
  • Καλή κατανόηση των τεχνικών μαγειρικής και εμπειρία στη χρήση εξειδικευμένου εξοπλισμού κουζίνας.
  • Ικανότητα εργασίας σε περιβάλλον υψηλής πίεσης και τήρησης προθεσμιών.
  • Άριστες δεξιότητες επικοινωνίας και ικανότητα συνεργασίας σε ομαδικό περιβάλλον.
  • Επιμέλεια και προσοχή στη λεπτομέρεια.
  • Ευελιξία στο ωράριο εργασίας, συμπεριλαμβανομένων των βραδινών και σαββατοκύριακων βαρδιών.
  • Κατανόηση και τήρηση των προτύπων υγιεινής και ασφάλειας του ξενοδοχείου.

Επιπλέον πληροφορίες :  Προσφέρουμε  Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών,6-8 μήνες απασχόληση, εκπαίδευση σε υψηλά στάνταρ παροχής υπηρεσιών και προοπτικές εξέλιξης, εργασία σε ένα ευχάριστο, δυναμικό και αναπτυσσόμενο επαγγελματικό περιβάλλον, Διατροφή και στέγαση (για όσους δεν είναι μόνιμοι κάτοικοι Κασσάνδρας).

 Αν είσαι ένας δημιουργικός μάγειρας που αναζητά μια πρωτότυπη εργασιακή πρόκληση σε ένα από τα κορυφαία ξενοδοχεία, στείλε το βιογραφικό σου σημείωμα.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στείλουν πλήρες βιογραφικό σημείωμα.Θα επικοινωνήσουμε στο προσεχές διάστημα μόνο με όσους επιλεγούν για συνέντευξη.

Σεβόμαστε την ιδιωτικότητά σας σύμφωνα με τον Γενικό Κανονισμό Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων (GDPR).

Θέση: Συντηρητές  (Hλεκτρολόγους, υδραυλικούς, ψυκτικούς, Ξυλουργό)
Διάρκεια συνεργασίας: Εποχιακή – Δυνατότητα μόνιμης απασχόλησης

Περιγραφή Εταιρείας: Το Miraggio Thermal Spa Resort είναι ένα δυναμικό και καινοτόμο θέρετρο που δεσμεύεται για την αριστεία και την ανάπτυξη.

O ρόλος:

  • Αναλαμβάνει καθημερινές αρμοδιότητες από τον Υπεύθυνο Συντήρησης, συγκεντρώνει τον απαιτούμενο εξοπλισμό και διενεργεί όλες τις αναγκαίες διαδικασίες επιδιόρθωσης/ συντήρησης που του ανατίθενται, με συνέπεια, ταχύτητα και αποτελεσματικότητα.
  • Ακολουθεί και εφαρμόζει το πλάνο τακτικών ελέγχων ασφαλείας, όπως αυτό διαμορφώνεται από τον Υπεύθυνο Συντήρησης.
  • Εντοπίζει πιθανά σημεία φθοράς και πιθανές βλάβες και τα αναφέρει στον Υπεύθυνο Συντήρησης.
  • Ανταποκρίνεται σε κάθε άλλο περιστασιακό αίτημα που προκύπτει και του ανατίθεται από τον προϊστάμενό του.

Προφίλ υποψηφίων:

  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Δίπλωμα/Πτυχίο ηλεκτρολόγου/ψυκτικού/υδραυλικού
  • Γενικές γνώσεις και δεξιότητες κατασκευαστικές
  • Γνώσεις πάνω σε κανονισμούς Υγιεινής και Ασφάλειας στην εργασία είναι ιδιαιτέρως επιθυμητές
  • 3-5 χρόνια τουλάχιστον εμπειρία σε αντίστοιχη θέση στον ξενοδοχειακό κλάδο, κατά προτίμηση σε μεγάλες μονάδες
  • Πολύ καλή φυσική κατάσταση και ευελιξία στην κίνηση
  • Ομαδικότητα, εργατικότητα, συνέπεια
  • Ευέλικτος και συνεργάσιμος χαρακτήρας
  • Επαγγελματική και ευγενική συμπεριφορά

Επιπλέον πληροφορίες :  Προσφέρουμε  Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών,6-8 μήνες απασχόληση, εκπαίδευση σε υψηλά στάνταρ παροχής υπηρεσιών και προοπτικές εξέλιξης, εργασία σε ένα ευχάριστο, δυναμικό και αναπτυσσόμενο επαγγελματικό περιβάλλον, Διατροφή και στέγαση (για όσους δεν είναι μόνιμοι κάτοικοι Κασσάνδρας)

Θέση: Εργάτης Μαρίνας

Περιγραφή θέσης: Η θέση σχετίζεται με την υποστήριξη των εργασιών που άπτονται της καλής λειτουργίας της Μαρίνας.

Καθήκοντα:

  • Καλωσόρισμα των επισκεπτών της Μαρίνας.
  • Καθαρισμός αποβάθρας.
  • Επιθεώρηση και αναφορά ζημιών.
  • Έλεγχος εγκαταστάσεων της αποβάθρας.
  • Συντήρηση και επισκευή εγκαταστάσεων.
  • Παροχή βοήθειας στην έναρξη - ανύψωσης πλοίων από τη ράμπα.
  • Συμμόρφωση με τις πολιτικές ασφάλειας, τις πολιτικές της εταιρείας, τα περιβαλλοντικά πρότυπα, τους νόμους του κράτους και τις οδηγίες εργασίας του ΟΣΔ που εφαρμόζει το ξενοδοχείο.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Ομαδικότητα, εργατικότητα, συνέπεια.
  • Προσανατολισμός στη λεπτομέρεια και μεθοδικότητα.
  • Επαγγελματική και ευγενική συμπεριφορά.
  • Φυσική κατάσταση και ευελιξία στην κίνηση.
  • Ευέλικτος και συνεργάσιμος χαρακτήρας, με επαγγελματική και ευγενική συμπεριφορά.

Επιπλέον πληροφορίες :  Προσφέρουμε  Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών,6-8 μήνες απασχόληση, εκπαίδευση σε υψηλά στάνταρ παροχής υπηρεσιών και προοπτικές εξέλιξης, εργασία σε ένα ευχάριστο, δυναμικό και αναπτυσσόμενο επαγγελματικό περιβάλλον, διατροφή και στέγαση (για όσους δεν είναι μόνιμοι κάτοικοι Κασσάνδρας).

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στείλουν πλήρες βιογραφικό σημείωμα. Θα επικοινωνήσουμε στο προσεχές διάστημα μόνο με όσους επιλεγούν για συνέντευξη.

Job Title: Nail Artist

Location: Paliouri Halkidiki

Job Type: Seasonal  April -October

Company Description: Miraggio Thermal Spa Resort is a dynamic and innovative resort committed to excellence and growth. We are seeking a highly motivated Nail Artist  to uplevel the spa experience in our Spa and maximize the spa sales.

Job Role: As a Nail Artist at Myrthia Thermal Spa, you will be responsible for delivering high-quality nail care services, including manicures, pedicures, and nail enhancements. You will contribute to the positive reputation of our spa by providing personalized and professional services, ensuring guests have a rejuvenating and memorable spa experience.

Key Responsibilities:

  • Provide professional nail care services, including manicures and pedicures.
  • Maintain a high standard of technical skill and expertise.
  • Offer exceptional customer service, ensuring a positive and relaxing experience for all guests.
  • Recommend nail care products and treatments to enhance the client experience.
  • Create a welcoming and relaxing atmosphere for our guests.
  • Ensure exceptional customer service by addressing guest inquiries, concerns, and special requests.

Product Knowledge:

  • Stay informed about nail products, treatments, and industry trends.
  • Provide product recommendations and promote retail sales.

Collaboration with Spa Team:

  • Collaborate with other spa therapists, receptionists, and support staff to ensure seamless operations.
  • Participate in training sessions and skill development programs.

Sales and Upselling:

  • Actively promote and upsell additional services or enhancements.
  • Meet or exceed sales targets for spa services and retail products.

Qualifications:

  • Proven experience as a Nail Artist.
  • Excellent communication and customer service skills.
  • Strong attention to detail and a passion for creativity.
  • Strong organizational and multitasking abilities.
  • Professional appearance and demeanor.

Additional Information:  We offer a competitive compensation package, including salary, benefits, and opportunities for professional growth. We are an equal opportunity employer and are committed to diversity and inclusion in our workforce.

If you are dedicated to delivering exceptional guest experiences join our team and be part of our journey towards excellence!

All resumes will be handled with discretion. Only those who possess the above-mentioned requirements will qualify for an interview and be contacted in due time.

We respect your privacy by adhering to the European Union General Data Protection Regulation (GDPR).

ΦΟΡΜΑ ΚΑΡΙΕΡΑΣ

Upload CV υποχρεωτικό
ΟΝΟΜΑ υποχρεωτικό
ΕΠΩΝΥΜΟ υποχρεωτικό
EMAIL υποχρεωτικό
ΤΗΛΕΦΩΝΟ υποχρεωτικό
υποχρεωτικό