Απολαύστε ένα ταξίδι γευσιγνωσίας μέσα από την παραδοσιακή ελληνική, ασιατική και γκουρμέ διεθνή κουζίνα.
ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ
Οι επισκέπτες μπορούν να επιλέξουν ένα από τα 8 εστιατόρια του Resort για να δοκιμάσουν εξαιρετικές γαστρονομικές γεύσεις, μέσα από την παραδοσιακή ελληνική, ασιατική και γκουρμέ διεθνή κουζίνα, σε επιμέλεια του Executive Chef μας.
Μεγάλη ποικιλία αυθεντικών κοκτέιλ, ποτών, τσαγιών και καφέδων, καθώς και νοστιμότατα πιάτα σε ένα περιβάλλον που προσφέρει εκπληκτική θέα στο νησάκι της Κελύφου
Η ποικιλία είναι το αλατοπίπερο της ζωής. Έτσι, το Miraggio Thermal Spa Resort προσφέρει ένα προνομιακό πρόγραμμα Dine-Around για τους επισκέπτες που επιλέγουν το πρόγραμμα Ημιδιατροφής ή Πλήρης Διατροφής*!
Ο Σεφ Ζαχαρίας Κοπρίδης συναντά στο Miraggio Thermal Spa Resort τη μεγαλύτερη και πιο συναρπαστική πρόκληση του. Με την υψηλή του εμπειρία, ο Ζαχαρίας είναι έτοιμος να ανεβάσει στο έπακρο τη γαστρονομική εμπειρία στα 8 εστιατόρια του Miraggio.